Hangzhou Rebon Kapid Co, Ltd

Hangzhou Rebon Kapid Co, Ltd on üks professionaalne köök kapid tootjad Hiinas,

Kodu > Uudised > Sisu
Miks täispuidust kapid nii kallid?
- Nov 30, 2017 -

Praegu on valitsuskabineti järkjärgulise küpsuse tõttu inimesed elukvaliteedi peegeldavate inimeste jaoks üha nõudlikumad. Praegune kabiiniturg, mitut tüüpi kapid, on brändi liiga palju, et nimetada eriti suurte puidust kapid , puidust kapid, miks nii kallis?

Solid Wood Kitchen Cabinets

1, tahke puidust kapid valik

Kõrgekvaliteetsetest puitkappidest valitakse väga ranged. Enamasti kasutatakse tahke puidust kappi puit tamm, vaher, pähkel ja kirsipuust, enamik kodumaiste kuulsate kaubamärkide imporditud välismaalt need puit või isegi kogu kogumise, et tagada piisav pakkumine. Need metsad peavad olema õhu käes kuivatatud vähemalt kaks aastat, nii et igasugused puidupõhised rakud võivad täielikult surra ja puidu veesisaldus minimaalsel tasemel. See on eriti oluline kabiinide jaoks, mis on kõik puidust, kuna kapid on murettekitavalt purustanud. Põhjus, miks deformatsioon, mis on suuresti eelkuivatamise aja tõttu liiga pikk puit, ei kontrolli niiskusesisaldust rangelt, mistõttu tagatakse ainult toorainete niiskusesisaldus, et tagada tõeliselt kvaliteetsed puidust kapid. Valitud puit vastab täielikult Euroopa keskkonnanõuetele, formaldehüüdi sisaldus on peaaegu null.

2, tahke puidust kapid töötlemise tehnoloogia

Imporditud imporditud seadmete töötlemisel kasutatavad puitkarkassid. Tippkarkasside kvaliteedi tagamiseks pakutakse esimese klassi seadmeid ja tehnoloogiat, kusjuures mõned tehnoloogiad on käsitsi lõikamise ja käsitsi nikerdatud ja poleeritud. Kabiinide kohal on palju mustreid ja jooni, mida käsitsi nikerdab veteranide meister, kes on täis Euroopa keskaegset aristokraatlikku elu unikaalset klassikalist stiili, ja mõnel on isegi väljaspool suurt iseseisvat suurt sõltumatut totemiskulptuuri, on need käsitööna ka puidust nikerdatud väga tahke puidust kapid Oluline osa on võimu sümbol.

3, tahke puidust kapid disain

Disainige hea kujundusega Euroopa kujunduskultuuri suurepärased disainerid, mis on põhjalikult arusaadav, ja see peegeldub suuresti disainilahenduse üksikasjadest ja kabinetti integreerimise üksikasjadest. Suurepärane köögi disain võib näidata kunstilist ja kultuurilist väärtust, pannes samas ära omaniku identiteedi ja sotsiaalse väärtuse, mida tavalised bränditöösturid ei saavuta.

Iga pereliikme kõrgus, isiksuseomadused, eelistused on erinevad. Suurepärased disainerid saavad oma pereliikmete omaduste järgi välja töötada oma kodu jaoks sobivaima kappi. Köögisegmendi üldise koordineerimise saavutamiseks iga protsessi käigus ja luua hea pere atmosfäär, tugev elu õhkkond.

4, maailma parim riistvara tarvikud

Riistvara on kapis väga oluline osa, ei tundu väike, nagu ka inimeste luustikud, mis mõjutavad kapi kasutee ja paindlikkust. Näiteks hinge kvaliteet, kuid see ei põhjusta lihtsalt ukse deformeerumist, mille tulemusena kapid vahetavad ebamugavusi; Veel üks näide: kasti pistik, kasti pistiku kvaliteet on hea või halb, mis mõjutab kapitaalide kasutamise stabiilsust. Üldised high-end kapid on imporditud riistvara tarvikud, hind on rohkem kui kümme korda kodumaise riistvara.

5, tipptaseme üldine funktsioon

Tahkekujulised puidust kapid üldises funktsionaalses konfiguratsioonis on ka suurepärased, kehastab kõikjal humaanset disaini. Peidetud riisi pütid ja prügikastrid teevad prügi sorteerimise kapid ja muud kappide vidinaid kõike, kaasaegne vahemikus kapuuts peidetud ilus antiik kapuuts kapuuts. Samal ajal on tänapäevane valgustustehnoloogia, mis on ideaalselt integreeritud puitkarkasside üldisesse disaini, nii et klassikaline võlu ja kaasaegne valgustöötlus sobiksid ideaalselt. Kesk-saar näitab avatud kööki tervikuna suurepärase võlu, vaid ka välja tuues puitkarkasside ja atmosfääri luksust. Lühidalt, tahke puidust kapid nii peen kunstiteoste, vaid ka hoolika kujunduse oma elu vajadusi ja püüdma tõhusalt kasutada köögipinda, parandada tööprotsessi ratsionaalsuse, köök elu, et saavutada mugavam , mugav ja ilus olukord.

6, äritegevuse oht

Tahked puidust kapid rõhutavad üldist ühtsust kogu kohandatud kapid on kooskõlas omanike eluaseme piirkonnas nõudlus, personaliseeritud kohandamine, kui vigu, ettevõtted kannavad ainult oma kahjumit.

7, hea teenindus

Kui me kaupu ostame, soovime kõik kvaliteetset teenust. Meil on rahul kuuluvuse ja austuse rahulolu. Loomulikult on sellised teenused samuti väärtuslikud ja ei ole nii lihtsad kui paarsada dollarit. Brändi kappide puhul, mida teile meeldib, on kapitaalkaupmees hoolikas ja kõikehõlmav eelmüügi mõõtmine, saidi paigaldamise müük, regulaarne müügijärgne külastus ja mitte kunagi lakkamatu humanitaarabi, eriti hea müügijärgne teenindus, mis võib tõsta tarbija muret.

Hangzhou Rebon Kapid Co, Ltd

LISA: nr. 99 Qingliu South Road, Jingjiang, Xiaoshan, Hangzhou, Zhejiang, Hiina

TEL: + 86-571-82193086

MB: +8613732255713

FAX: + 86-571-82998655

E-post:   reboncabinets@chinarebon.com