Hangzhou Rebon Kapid Co, Ltd

Hangzhou Rebon Kapid Co, Ltd on üks professionaalne köök kapid tootjad Hiinas,

Kodu > Uudised > Sisu
Solid Wood Kabinetid, kuidas taastada? Millised on puidust puidust kapid ettevaatusabinõud?
- Jul 22, 2017 -

Puitkarkassid Kuidas seda lähtestada? Millised ettevaatusabinõud on täispuidust kapid?

1 pöörake tähelepanu kapi pinna hoolduse puhtusele. Värviga kaetud puitkarkassi pind on eriti oluline filmide hooldamiseks ja hooldamiseks, kui film on kahjustatud, mõjutamata mitte ainult pinna välimust ja mõjutab veelgi toote sisestruktuuri. Nii et peaksite alati hoidma kappi puhtana, iga päev puhta pehme lapiga pühkige õrnalt tolmu pinda aeg-ajalt, niiske puuvillase siidist sarvede kuiva niiskuse keevitamine tolmu sarvedes kõikjal pühkige puhtaks, puhtaks kuivaks Pehmet puuvillast lappi saab pühkida kuiva, kuid ka kuivana pärast kaetud õhuke kiht kvaliteetne kerge vaha, nagu sama pinna puhastamine õrnalt pühkida läikiv, nii et mitte ainult hooldus puidust kapid , vaid ka suurenenud See on särav . Kuid kerge vaha valik peab olema ettevaatlik, ei tohi kasutada vaeste keemiliste toodete keemilist koostist.

2, et vältida kõva kriimustusi. Ärge laske puhastusvahendil puudutada korpust, peate tavaliselt tähelepanu pöörama, ärge laske metallitoodetes ega muudes relvades mööda kokku põrkida, kaitsta pinda ei esine.

3, niiske keskkonna vältimiseks. Suvel, näiteks siseruumides, on otstarbekas kasutada õhukeset plastkappi, kusjuures põrandakontaktide osad on eraldatud, samas kui kapp seinaosad ja sein, et säilitada vahekaugus 0,5-1cm paari.

4, et vältida otsest päikesevalgust. Püüdes vältida päikesekiirgust terves ruumis või pika kokkupuute selle osana, on parim koht päikesele asetamiseks, et vältida kokkupuudet kohaga või läbipaistva tülli kardinaid, mis on otsest päikesevalgust eraldatud. Sel moel ei mõjuta siseruumides valgustus, vaid ka ruumi pehmeks, et lisada mõni soe ja romantiline õhkkond, kaitstes samal ajal sisekapid .

5, et lisaks plekidele ka alkoholi, bensiini või muude keemiliste lahustite vältimiseks. Kappi pinda, näiteks plekke, pole pinda raske pühkida, võite õrnalt eemaldada plekid sooja teega, kuni vesi pärast originaali lenduvate osade kaetud vähese vahaga, seejärel pühkige õrnalt mitu korda, et moodustada kaitsev Film.


Hangzhou Rebon Kapid Co, Ltd

Lisa: nr. 99 Qingliu South Road, Jingjiang, Xiaoshan, Hangzhou, Zhejiang, Hiina

TEL: + 86-571-82193086

MB: +8613732255713

FAX: + 86-571-82998655

E-post: reboncabinets@chinarebon.com