Hangzhou Rebon Kapid Co, Ltd

Hangzhou Rebon Kapid Co, Ltd on üks professionaalne köök kapid tootjad Hiinas,

Kodu > Uudised > Sisu
Kuidas päästa kogu kabineti rohkem raha
- Jun 23, 2018 -

Kogu kapi kohandamine koosneb köögikappi, elektriseadmetest, gaasitarvete, köögis kasutatavatest seadmetest ja neljast ühest köögikapi kombinatsioonist. Nii et helistage kogu kabinet.

Lihtne asi on see, et köök ostab kappi tagasi, ei saa süüa, kapp on köögiseadme kapp, sobib sigareti masinaga, köögiriistliga, vesikonnaga, pott ja nii edasi, võib seda valmistada, seda nimetatakse kogu kabinet kohandatud.

Tänaseks tahame tutvustada, kuidas säästa kogu kapitaalide kohandamist.

1, hea mõõtmise mõõtmise kordamine. Kogu kapitaalide kohandamine, alates toote mõistmisest kuni installeerimise lõpuni, on vähemalt üks kuni kolm tundi, suurus, mis on trahvi, et vähendada probleeme ja kulusid hiljem. Esimese suuruse esimene suurus, see tähendab köögi suurus enne kaunistamist, näitas, et omanik, kaunistusselts ja kabineti disainer töötavad kolmel osapoolel ja teevad täieliku kommunikatsiooni ja kommunikatsiooni.

2, suurendatakse polsterdusjuhiku head kulu. Kogu kapis kohandatud puhverdatud juhtraam võib vältida kapi ja sahtli heli ja teatud aja jooksul kestuse pikendamist. Puhverjuhendi hind tuleks siiski arvutada ekstra. Kui soovite raha säästa, ei pea te puhvrijuhist installima, kui kasutate kerget tõukefunktsiooni.

3, on laminaatide disain piisavalt hea. Mida kõrgem on hind, seda kõrgem on hind ja tarbijad saavad neid täielikult kohandada. Köögis asuvad disainerid, et suurendada üldist köögi kapi suurt kappi, salvestusruumid kasvavad kohe oluliselt, suurte tühjade asjade hoolikalt kinni peetakse, saab ka realiseerida köögi võimsust.

4, vastupidav riistvara tarvikud tabel on võti. Isegi kui soovite vähendada üldist korpuse eelarvet, ärge liigutage riistvara ja lauale, kvaliteetseid riistvara tarveid ja laua teenindusaega kauem ning vähendage ka paranduste arvu. Näiteks Piana üldkapp kvaliteetsete kvartskividega countertops suudab vastu pidada köögis olevate happe-põhiste ainete tungimisele ja kõrgele temperatuurile, see on vastupidav ja lihtne kasutada.

5 eemaldage toote vähekasutamise määr. Mõned aksessuaarid on ilusad ja moes, kuid neid kasutatakse harva, mida on võimalik vältida. Võimalik on kasutada praktilisi konksu, teleskooplaadreid ja teisi dekoratiivsete ja praktiliste funktsioonidega tarvikuid.

Seetõttu, kogu kapis kohandatud toodete kvaliteedi, peame valima kvaliteetseid kaubamärgiga ettevõtteid.