Hangzhou Rebon Kapid Co, Ltd

Hangzhou Rebon Kapid Co, Ltd on üks professionaalne köök kapid tootjad Hiinas,

Kodu > Uudised > Sisu
Vannituba kabineti Hooldus Knowledge (1)
- Apr 24, 2017 -

1 vannituba kapis käitlemise, peab olema kerge lift kerge, ei tõmba kõvasti; paigutatud, maa ebaühtlane, peaks olema jala matt reaalne;

2, ei pane päike vannituba kapis, ärge pange liiga palju kuivas kohas, sobivasse ventilatsioon;

3 vannituba kapis on praod, ning seda saab kasutada pärast segamist värvi ja värvi Plug hoida pikka aega ei ole halb, kuid kitid ja pigmendid ja toores pigmendi värvi olema kooskõlas, et mitte jätta armid;

Põlev märgid: ilutulestik vannituba kapis lahkus kõrvetusjälg märgid, kui värv söestunud, saab pakitud kiht trahvi read hambatikuga karedat lappi, pühkige jälgi ja seejärel kaetud äädikat, võite kaotada .

B hot kaubamärgid: vannituba kapis jäänud valge kuum märgid, üldiselt nii kaua kui alkoholi kasutamist, tualettvesi, petrooleumi märga lappi saab pühkida.

C veeplekid: kaetud niiske lapiga vannitoa kapis kaubamärgi elektrilise raua pidurid hoolikalt vajutage niiske lapiga, märgid võib kaduda.

D marrastused: vannitoa kapis värvi marrastuste ei puutu puidu värvi alla, võivad olla samasugused kapis koos sama värvi värvipliiatsid või pigmente, kappi haava katmiseks eksponeeritud tausta ja seejärel läbipaistva küünelaki kaetud õhukese Layer saab.